Jedyny ebook jakiego potrzebujesz, by odzyskać nawet 2 godziny dziennie

Odzyskaj swój czas na to,
co dla Ciebie ważne

To prawdopodobnie jeden z najbardziej kompleksowych i konkretnych ebooków o praktycznym zarządzaniu czasem 

i podnoszeniu efektywności osobistej oraz odzyskiwaniu traconego czasu, jaki miał*ś przed sobą.

CO ZNAJDZIESZ W EBOOKU?

A to nawet nie jest 10% wszystkich rzeczy, które otrzymasz z tą książką!

DODATKOWO W BONUSIE OTRZYMASZ:
Zeszyt ćwiczeń z 14 kartami pracy, który pomoże Ci we wdrożeniu dobrych praktyk zarządzania sobą w czasie opisanych w Ebooku!

46 konkretnych metod
odzyskiwania czasu w pracy i w życiu osobistym
36 odwołań do badań naukowych,
które zmotywują Cię do zmiany zachowania
Ponad 40 ćwiczeń
pomagających przełożyć teorię na praktykę i zacząć odzyskiwać czas.
Genialną metodę wyznaczania celów wykorzystywaną przez firmy sukcesu takie jak Google, AirBnB, SpaceX czy Facebook
Metodę planowania wg Kurta Vonneguta, dzięki której tworzył fenomenalne powieści, a Tobie pomoże w przestaniu odkładania długofalowych planów na później
Opis ZASADY PARETO, która zrewolucjonizuje Twoje podejście do priorytetów.
Jak skutecznie stosować matrycę Eisenhowera, która pomoże Ci odróżniać zadania pilne od niepilnych i przestać być w trybie ciągłego gaszenia pożarów.
Jak mózg tworzy nawyki i jak je skutecznie budować dzięki metodzie Jamesa Cleara “Atomowe Nawyki”
Dostaniesz całą listę rekomendacji aplikacji, które pomagają w planowaniu pracy, posiłków, automatyzacji, wykorzystaniu sztucznej inteligencji czy nawet wspierają w minimalizacji stresu.

WPROWADŹ WYBRANE METODY OPISANE W EBOOKU,
KTÓRE NAJLEPIEJ PASUJĄ DO TWOICH WYZWAŃ I POTRZEB

I ZYSKAJ NAWET 2 GODZINY DZIENNIE!

CZY KTÓRYŚ Z PUNKTÓW JEST O TOBIE?

Czujesz, że czas przecieka Ci przez palce, wciąż jesteś zajęt*, wciąż coś robisz, a czujesz, że na koniec dnia niewiele udało Ci się osiągnąć
Masz wrażenie, że doba jest za krótka, żeby mieć czas na pracę, rozwój, czas z bliskimi, rozwój swoich pasji i odpoczynek,
Masz problem z wiecznym odkładaniem ważnych działań na później, wiszą one nad Tobą i Cię stresują, ale wciąż nie możesz się do nich zabrać
Zmagasz się z perfekcjonizmem, przez co tracisz czas na poprawianie mało ważnych rzeczy, nawet wtedy gdy gonią Cię inne terminy
Ciężko Ci odróżnić rzeczy pilne i od niepilnych, bo wszystko wydaje CI się równie ważne, a lista zadań do zrobienia rośnie,
Brakuje Ci czasu na odpoczynek, rozwój, chwile z bliskimi, często musisz zostawać po godzinach,
Masz problemy z asertywnością i stawianiem granic przez co zgadzasz się na zadania i działania, na które nie masz ani przestrzeni ani ochoty, co wysysa z Ciebie energię
Jesteś ciągle zmęczon*, przytłoczon*, nie wiesz w co ręce włożyć, czujesz, że Twoim życiem rządzi chaos.

Jeśli przy którymś z powyższych punktów pomyślał*ś sobie “To o mnie!”
to ten Ebook jest dedykowany Tobie.

Czy zastanawiał*ś się kiedyś jak to jest, że ludzie z grupy A potrafią odnosić sukcesy w pracy i karierze i jednocześnie mieć czas dla swojej rodziny, odpoczynek, wakacje, uprawiać sport, rozwijać swoje pasje i umieć znaleźć czas na wszystko, a ludzie z grupy B (być może również Ty) wciąż mówią, że są zajęci, zmęczeni i nie mają na nic czasu, jednocześnie robiąc ⅓ z tego co osoby z grupy A?
Prawda jest taka, że wszyscy mamy tyle samo czasu, tylko inaczej nim dysponujemy. Utarło się poszechne określenie “zarządzania czasem”, jednak nie można nim do końca zarządzać. Można natomiast zarządzać sobą w czasie, nauczyć się odpowiednio go wykorzystywać zamiast tracić na aktywności, które nie przynoszą Ci żadnych korzyści. Na szczęście jest to umiejętność, zawierająca w sobie wiele strategii i metod, których możesz się nauczyć. I ja chętnie Ci w tym pomogę.

Bo widzisz, osoby, które potrafią lepiej zarządzać sobą w czasie nie tylko są bardziej skuteczni w działaniu, ale też szczęśliwsi i odczuwają większy wewnętrzny spokój.
Dlatego też stworzyłam ten Ebook Odzyskaj czas dzięki 33 skutecznym sposobom. Przewodnik do zwiększenia efektywności osobistej pełen metod, technik, badań naukowych i praktycznych ćwiczeń pomagających odzyskać czas i wewnętrzny spokój.
Umiejętne zarządzanie sobą w czasie to 1 z kluczowych kompetencji ludzi sukcesu, którą warto opanować, żeby czerpać z życia pełnymi garściami.
Utraconego czasu nie da się odzyskać. Możesz natomiast już od dziś by każda godzina Twojego życia była wykorzystana na rzeczy, które przynoszą Ci wartość i spełnienie.
Zarządzanie własnym czasem to UMIEJĘTNOŚĆ, którą zawsze możesz udoskonalić. Jeśli tylko poznasz odpowiednie strategie, możesz od razu mieć tego czasu więcej i znacznie mądrzej go wykorzystywać po to, abyś znalazł* czas na rzeczy naprawdę dla Ciebie ważne i wartościowe.

Każda zmiana jednak wymaga czasu i wysiłku, by zmienić swoje niewspierające nawyki i przekonania, nauczyć się nowych umiejętności, które przynoszą długofalowe korzyści.

Odzyskaj czas na rzeczy, które mają dla Ciebie znaczenie

Tylko jak to zrobić? Od czego zacząć? Czy będzie to trudne?
Większość opisana w książce metod jest BARDZO ŁATWA do wdrożenia, ale ich łatwość, nie umniejsza ich skuteczności.

Jeśli będziesz działać KONSEKWENTNIE i wdrażać te metody efekt uzyskanego czasu uzyskasz już w pierwszych dniach ich stosowania.

Wyselekcjonowane metody odzyskiwania czasu

Oczywiście mogłabym dodać do książki “200 metod zarządzania czasem” i chwalić się wielkimi liczbami, ale moje doświadczenie pokazuje, że większość osób takie długie listy metod przytłaczają i nawet jeśli ją przeczytają to niewiele albo w ogóle z nich wdrożą, bo trudno będzie się zdecydować od której zacząć.
Dlatego też postanowiłam wyselekcjonować dla Ciebie z tych wszystkich dostępnych metod te, które pomagają najbardziej skutecznie wykorzystywać swój czas w pełni i odzyskać wiele traconych godzin.
Każdy z opisanych sposobów zawiera opisane dobre praktyki, jak wdrożyć daną metodę krok po kroku dzięki praktycznym ćwiczeniom.

Wystarczy, że wdrożysz kilka z tych metod, żeby
odzyskać kilka do kilkunastu godzin w tygodniu!

Ebook Odzyskaj czas dzięki 33 skutecznym sposobom zawiera metodę na każdy dzień miesiąca plus kilka w bonusie.
Dlatego też możesz spróbować codziennie inną metodę i sprawdzić, która dla Ciebie działa najlepiej. Ponieważ jesteśmy różni, mamy różne potrzeby i doświadczenia, więc dla różnych osób inne metody będą skuteczne. Ale jestem przekonana, że znajdziesz w tej książce co najmniej kilka metod, dzięki którym skuteczniej zaczniesz wykorzystywać swój czas i osiągać to na czym Ci zależy.

Przeczytałam chyba wszystkie dobre książki w tematyce zarządzania czasem, uczęszczałem na ogromną ilość szkoleń z tego zakresu i obejrzałam mnóstwo materiałów multimedialnych o planowaniu i koordynacji działań i projektów.
Sama mam ponad 8 lat doświadczenia w zarządzaniu złożonymi projektami i procesami rozwojowymi, a na moje miejsce po moim odejściu często zatrudniano 2, 3 osoby, żeby pokryć moje obowiązki.


Często słyszę od ludzi: Bo Ty tyle robisz, a ja wciąż mam uczucie, że mam jeszcze sporo czasu do wykorzystania!
Sama zainwestowałam kilkadziesiąt godzin w zgłębianie tego tematu, analizowałam historie ludzi sukcesu, ciągle zgłębiam wiedzę w tym temacie. Zgłębianie tego tematu to dla mnie bardzo transformująca podróż i do takiej transformującej podróży chcę Cię również zaprosić.
Dzięki temu, że ja poświęciłam mnóstwo czasu na zgłębienie tego pasjonującego dla mnie tematu Ty nie musisz.
Wystarczy, że otworzysz mojego Ebooka zasiadając w wygodnym fotelu, rozpoczniesz lekturę i wdrażanie dobrych praktyk opisanych w książce i zaczniesz odzyskiwać czas.


Jeśli podejdziesz do tego konsekwentnie i rzetelnie wdrożone dobre praktyki zostaną z Tobą na całe życie. Bo ten ebook jest właśnie zaproszeniem do transformacji życia z miejsca, gdzie nie masz na nic czasu, jesteś przytłoczon*, zestresowan*, wszystko wydaje się pilne i na już do miejsca, gdzie skupiasz się na tym, co jest dla Ciebie ważne, rezygnujesz z tego, co nie przynosi Ci korzyści, masz uczucie, że masz mnóstwo czasu na to co potrzebujesz i czujesz wewnętrzny spokój, bo prowadzi Cię jasny i klarowny cel oraz dobrze skonstruowany plan.

46 konkretnych technik zarządzania sobą w czasie

Najprostsze z tych technik, co możliwe do wdrożeniu od razu i potrafią zaoszczędzić Ci minimum 5 godzin rocznie! Najskuteczniejsze metody oszczędzania czasu pomogą oszczędzić Ci nawet do 60 godzin w miesiącu!

Początkowo planowałam skupić się jedynie na aspektach związanych z pracą, jednak rozmawiając z moimi klientami odkryłam, że wielu z nich traci mnóstwo godzin w swoim czasie wolnym, twierdząc, że nie mają czasu na swój rozwój albo na pasje.
Zainspirowało mnie to do bardziej holistycznego podejścia. Dlatego też opisuję tutaj metody możliwe do wykorzystania w pracy, jak i w życiu osobistym.

Podzieliłam je na 6 rozdziałów :
I Planuj
Tutaj opisuję skuteczne metody, dobre praktyki planowania i zarządzania sobą w czasie.

II Redukuj
W tym rozdziale dzielę się technikami redukcji zbędnych czynności oraz czego warto unikać, by odzyskać czas.

III Usprawniaj
Tutaj pokazuję jak różne usprawnienia, automatyzacje, szablony i sztuczna inteligencja może nam pomóc zaoszczędzić czas

IV Porządkuj
Gdzie opisuję jak robienie porządków wpływa na skuteczność i oszczędność czasu.

V Spędzaj jakościowo czas wolny
W tym rozdziale znajdziecie informacje jak efektywnie wykorzystywać czas po pracy oraz rezygnować z aktywności, które nam nie służą.

VI Zadbaj o siebie
Tutaj znajdziecie informacje jak zadbać o siebie, by być bardziej produktywnym w ciągu dnia i lepiej wykorzystywać swój czas.


Pisząc tego ebooka zdałam sobie sprawę, że w zasadzie każdemu z 33 sposobów na odzyskanie czasu można by poświęcić całą osobną publikację. To co Ci tutaj prezentuję to czysta esencja.


Praktyczne ćwiczenia, pomagające
wdrożyć metody w życie

Ćwiczenia pomogą Ci w refleksji na co tracisz czas, jakie są kluczowe dla Twoich celów, a z jakich działań warto zrezygnować.
Rozpiszesz swoje cele, priorytety oraz przeanalizujesz. które nawyki warto wzmacniać, a które wyeliminować. Dzięki temu będziesz skupiał* się na tym, co kluczowe i wartościowe dla Ciebie, bo prowadzą Cię do najlepszych rezultatów, dając jednocześnie wewnętrzny spokój i uczucie spełnienia.

Produktywność to sztuka koncentracji na tym co ważne i wartościowe.

Wielu osobom hasło produktywność kojarzy się z robieniu więcej, szybciej dalej, co prowadzi do wewnętrznej presji, brania na siebie za dużo, co jest prostą drogą do wypalenia zawodowego.

Bez jasno sprecyzowanego celu, do którego dążysz można być jak taki chomik w kołowrotku, który biegnie i biegnie, ale tak naprawdę stoi w miejscu. Bez celu trudniej wyznaczyć priorytety, a bez priorytetów wszystko jest pilne i ważne, co prowadzi do przytłoczenia i popadania w prokrastrynacje.

Kiedy odkryłam, że w planowaniu tak naprawdę chodzi o sztukę odpuszczania, moje życie zmieniło się o 180 stopni.
Ale trzeba wiedzieć, co warto odpuścić, żeby mieć przestrzeń na to, co dla nas ważne i wartościowe,
Gdy nauczysz się technik zarządzania sobą w czasie, ale również rezygnacji z działań, spotkań, relacji, które tylko zabierają Ci energię i czas, nie dając nic w zamian, wzmocnisz asertywność i zminimalizujesz perfekcjonizm, zobaczysz ile czasu jest do Twojej dyspozycji.
Jak rośnie Twoje uczucie spełnienia, dzięki skupieniu na tym, co kluczowe oraz jak spada uczucie przytłoczenia dzięki nauczeniu się rezygnacji z rzeczy, które nie są ważne. I właśnie ten efekt możesz osiągnąć, dzięki wdrożeniu metod z ebooka!

Odzyskaj nawet 480 godzin rocznie

Każda z opisanych w ebooku metod potrafi przynieść od kilkudziesięciu minut od kilkunastu godzin tygodniowo oszczędności czasu.
Na co być wykorzystał* odzyskany czas? Na co być przeznaczył* odzyskane 2 godziny dziennie?
Gdzie mógł*byś być za rok, gdybyś poświęcił* te wykorzystane 2 godziny dziennie na rozwój swoich umiejętności? Lub rozwój dodatkowej działalności?
Albo gdybyś zainwestował* ten czas w zadbanie o swoje zdrowie? Ile dodatkowych lat życia być uzyskał*?
W co byś zainwestował* odzyskane 480 godzin rocznie?

Dlatego już teraz poznaj ponad 33 wyjątkowych sposobów odzyskiwania czasu. Ponad 70 stron ultra skutecznej i skondensowanej wiedzy wraz zestawem ćwiczeń.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jestem pewna wartości jaką oferuję, jednak jeśli okaże się, że ebook nie przypadł Ci do gustu to masz 14 dni na całkowity zwrot kosztów ebooka bez podania przyczyny, więc nic nie ryzykujesz.

Wybierz swój pakiet

Ebook

Zestaw 2 ebooków

Zestaw 2 ebooki
 + konsultacje

Zapłać tylko

47zł 

Zaoszczędź 59 zł

Ebook: Odzyskaj czas dzięki 33 skutecznym metodom
(wartość 67 zł)
Bonus 1: Zeszyt ćwiczeń do ebooka Odzyskaj czas 
(wartość 39 zł)
Ebook: Odzyskaj energię i rób to co kochasz (wartość 67 zł)
Bonus 2: Karta pracy: Wyznaczaj skutecznie cele i priorytety (wartość 24 zł)
Bonus 3: Karta pracy: Planuj zgodnie z Twoją energią w ciągu dnia (15 zł)
Bonus 4: Karta pracy: Wyznacz wartości dla lepszego podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą (wartość 15 zł)
90-minutowe konsultacje z ekspertką od planowania i zarządzania sobą w czasie dostosowane do Twoich potrzeb i wyzwań, dzięki którym szybciej znajdziesz rozwiązania na swoje problemy (wartość: 400 zł)
ŁĄCZNA WARTOŚĆ: 106 ZŁ
Zapłać tylko 47 zł

Zapłać tylko

87 zł 

Zaoszczędź 140 zł

Ebook: Odzyskaj czas dzięki        33 skutecznym metodom (wartość 67 zł)
Ebook: Odzyskaj energię i rób to co kochasz (wartość 67 zł)
Bonus 1: Zeszyt ćwiczeń do ebooka Odzyskaj czas
(wartość 39 zł)
Bonus 2: Karta pracy: Wyznaczaj skutecznie cele i priorytety (wartość 24 zł)
Bonus 3: Karta pracy: Planuj zgodnie z Twoją energią w ciągu dnia (15 zł)
Bonus 4: Karta pracy: Wyznacz wartości dla lepszego podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą (wartość 15 zł)
90-minutowe konsultacje z ekspertką od planowania i zarządzania sobą w czasie dostosowane do Twoich potrzeb i wyzwań, dzięki którym szybciej znajdziesz rozwiązania na swoje problemy (wartość: 400 zł)
ŁĄCZNA WARTOŚĆ: 227 ZŁ
Zapłać tylko 87 zł 

Zapłać tylko

297 zł

Zaoszczędź 327 zł

Ebook: Odzyskaj czas
dzięki 33 skutecznym metodom
(wartość 67 zł)
Ebook: Odzyskaj energię i rób to co kochasz (wartość 67 zł)
Bonus 1: Zeszyt ćwiczeń do ebooka Odzyskaj czas
(wartość 39 zł)
Bonus 2: Karta pracy: Wyznaczaj skutecznie cele i priorytety (wartość 24 zł)
Bonus 3: Karta pracy: Planuj zgodnie z Twoją energią w ciągu dnia (15 zł)
Bonus 4: Karta pracy: Wyznacz wartości dla lepszego podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą (wartość 15 zł)
90-minutowe konsultacje z ekspertką od planowania i zarządzania sobą w czasie dostosowane do Twoich potrzeb i wyzwań, dzięki którym szybciej znajdziesz rozwiązania na swoje problemy (wartość: 390 zł)
ŁĄCZNA WARTOŚĆ: 617 ZŁ
Zapłać tylko 297 zł

Zobacz jak pomogłam innym

Potrzebujesz życiowej zmiany? Zacznij od technik zarządzania sobą w czasie. To jedna z podstaw zmiany osobistej, która pomoże Ci w wielu aspektach Twojego życia. Ta książka to KLUCZ DO ŻYCIOWEJ TRANSFORMACJI. Przemiany, którą za pomocą mojego ebooka wspólnie wypracujemy.

Seneka powiedział:
Życie, jeśli dobrze wykorzystane, jest wystarczająco długie.
Czas, który jest stracony już nie wróci. ale już dziś możesz zacząć lepiej go wykorzystać. A Ebook Odzyskaj czas dzięki 33 skutecznym sposobom to pierwszy krok, żeby to zrobić.

Copyright © Company Name. All Rights Reserved. 

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close